У Бєлгородській області досі перебувають російські добровольці – ГУР

Головна Сторінка » У Бєлгородській області досі перебувають російські добровольці – ГУР

Російські добровольці досі перебувають на території Бєлгородської області РФ.

Вони прагнуть звільнити регіон та Росію загалом від режиму російського диктатора Володимира Путіна. Про це заявив офіційний представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов на ток-шоу “Новий відлік”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стало відомо, на якій техніці РДК нищив окупантів у Бєлгородській області

“Так, відомо, є представники РДК і легіону “Свобода Росії”, є представники руху опору, який насправді розгортається… Так, такі люди їхня географія поширюється, і їхня кількість збільшується”, – зазначив Юсов.

Він також зауважив, що назви земель та їхні статуси можуть змінюватися.

“Юридичні та політичні назви територій можуть змінюватися. Територія, яка наразі називається “Російська Федерація” – в неї входять історично різні землі, які в різні етапи по-різному називались. Тому сьогодні назва така. Далі будемо бачити”, – підсумував представник ГУР.

22 травня у Бєлгородській області почалися військові дії, за які взяли відповідальність формування етнічних росіян РДК та легіон “Свобода Росії”. Обидва воюють на боці України. Російська місцева влада заявила про проникнення “української ДРГ” і запровадили режим “контртерористичної операції”, який згодом скасували.

Головне управління воєнної розвідки події в області назвало операцією для створення “смуги безпеки”, яку проводять громадяни РФ з легіону “Свобода Росії” та РДК. В Офісі президента кажуть, що непричетні, але “спостерігають із цікавістю”.

23 травня легіон “Свобода Росії” та РДК заявили, що продовжують операцію зі “звільнення” Бєлгородської області. Ніяких деталей бійці не розкрили.

З боку мешканців Бєлгородщини спостерігається велика лояльність до представників РДК та легіону “Свобода Росії”. Росіяни сприймають меседжі та ключові повідомлення повстанців, повідомили в ГУР.