У Чернівецькій області розшукують понад п’ять тисяч військовозобов’язаних

Головна Сторінка » У Чернівецькій області розшукують понад п’ять тисяч військовозобов’язаних

У Чернівецькій області через неявку до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки подано в розшук понад п’ять тисяч чоловіків.

Про це повідомила начальниця служби зв’язків з громадськістю Чернівецького обласного ТЦК та СП майор Тетяна Гайдащук, пишуть “Еспресо”.

Йдеться про тих військовозобов’язаних, яких оповістили представники ТЦК, роботодавці та інші уповноважені особи.

Майже 30 тис. військовозобов’язаних, дані яких внесені до електронного реєстру “Оберіг”, не прибули до ТЦК для уточнення своїх даних або для проходження військової служби.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський підписав закон про призов на військову службу з 25 років

“Тож військовослужбовцям доводиться проводити оповіщення і нагадувати громадянам, що захист вітчизни є конституційним обов’язком. Понад 80 відсотків військових, які здійснюють оповіщення, переведені до ТЦК та СП з бойових частин”, – сказала майор.

У ТЦК закликають громадян з повагою ставитися до військовослужбовців, а також з розумінням, що мобілізаційні заходи проводяться для захисту держави.

В Івано-Франківській області за неявку до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки розшукують 36 тис. військовозобов’язаних. На Полтавщині розшукують близько 30 тис. осіб.

В Україні діють воєнний стан і загальна мобілізація військовозобов’язаних.