У Cosmolot заявили, що їм штучно заважають платити податки

Головна Сторінка » У Cosmolot заявили, що їм штучно заважають платити податки

Компанія Cosmolot заявила, що прокуратура та інші державні органи штучно затягують питання з арештом рахунків компанії, щоб заблокувати можливості компанії сплачувати податки. Про це повідомляє “РБК-Україна” з посиланням на заяву компанії.

Як зазначають, Cosmolot має сплатити 1 000 837 722 грн податків за четвертий квартал 2023 року до 11 березня 2024 року. Відрахування податків компанія почала з гривневих рахунків і щодня сплачує по 100 млн грн. Проте гривні не вистачає для виплати всієї суми.

Ситуацію могли б врятувати залишки на валютних рахунках, але банки відмовляють конвертувати валюту для сплати податку через арешт рахунків правоохоронцями.

“Правоохоронці намагаються зробити так, щоб Cosmolot не сплатив податки. Зараз усі претензії БЕБ та інших структур не мають жодного обґрунтування. Але якщо компанія не сплатить податки за звітний період, силові структури цим скористаються і виправдають свої протиправні дії стосовно компанії”, – йдеться в зверненні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні створять економічну платформу для комунікації з підприємцями – Зеленський

На переконання представників компанії, це продовження тиску, під яким Cosmolot знаходиться останній рік.

“БЕБ і Держфінмоніторинг безпідставно заблокували частину коштів Cosmolot без жодних пояснень. Всього за один день 1 лютого були організовані постанова слідчого, прокурора та ухвала суду про арешт рахунків. 5 лютого компанія подала апеляційну скаргу. За законом, скаргу мали б розглянути впродовж трьох днів. Але розгляд призначили на 27 березня”, – заявили в компанії.

Дії силовиків блокують роботу компанії та заважають державі отримати гроші, тоді як РНБО випустило рекомендацію для правоохоронних органів утриматися від дій, які можуть блокувати роботу підприємств, додали в Cosmolot.

“Це лише один із випадків безпідставного тиску, під яким вже рік знаходиться компанія. Cosmolot відкритий до спілкування з медіа і готовий розповісти про всі подібні ситуації, які трапились протягом зазначеного часу”, – зазначили у зверненні.

У компанії також нагадали, що 2023-го Cosmolot залучила іноземні інвестиції. Британський підприємець Арнульф Дамерау обрав компанію Cosmolot через прозору та відповідальну діяльність компанії.

За 2023 рік компанія Cosmolot заплатила в бюджет понад 2,4 млрд грн, що складає майже 25% від усіх надходжень гральної сфери.

Раніше в компанії повідомляли, що Cosmolot надали ЗСУ допомогу на понад 130 млн грн.