У центрі Запоріжжя чоловік вбив жінку й застрелився сам

Home Новини звідусіль У центрі Запоріжжя чоловік вбив жінку й застрелився сам

В центрі Запоріжжя 21 січня невідомий двома пострілами вбив жінку.

Потім чоловік вчинив самогубство. Про це повідомляють у поліції Запорізької області.

Стрілянина сталася вранці у сквері Прикордонників Олександрівського району міста.

На місце події правоохоронців викликала жінка, яка стала свідком. За її словами, невідомий чоловік двічі вистрілив у перехожу жінку й на той момент ще був неподалік у парку.

“Коли на місце прибув наряд поліції, правопорушник сидів на лавці в сквері. Побачивши правоохоронців, він покінчив життя самогубством, вистріливши в себе”, – зазначають у поліції.

Постраждалу намагалися реанімувати медики, але вона померла в авто швидкої допомоги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Десятки загиблих та поранених: у Празі сталася стрілянина в університеті

На місці працюють поліцейські територіального підрозділу поліції, управління карного розшуку, патрульні та криміналісти.

Голова Запорізької ОВА Юрій Малашко повідомив, що взяв справу на особистий контроль.

“З перших хвилин на місті працювали всі оперативні служби. Але два життя вже ніхто не поверне. Буде всебічне розслідування. Важливо встановити, хто вклав зброю в руки вбивці, хто допустив таку жахливу трагедію в середмісті”, – зазначив Малашко.

За його словами, керівники силових відомств доповідають про всі обставини, що з’ясовуються.

“Маємо зробити все, аби подібні трагедії не повторювалися!” – додав Малашко.

У Святошинському районі Києва восени минулого року сталася стрілянина. Інцидент трапився під час перевірки документів.

На блокпості під час перевірки документів один з водіїв відмовився виконати вимоги зведеного наряду та намагався проїхати без перевірки, у зв’язку з чим член ДФТГ відкрив вогонь з автоматичної зброї та зупинив автомобіль, пошкодивши колесо.