У Держдепі США погодилися з позицією Зеленського щодо виборів

Головна Сторінка » У Держдепі США погодилися з позицією Зеленського щодо виборів

Державний департамент США із розумінням ставиться до позиції президента України Володимира Зеленського, що проводити вибори під час війни не на часі.

Це відповідає українській Конституції. Таку заяву зробив представник Держдепартаменту США Ведант Пател у вівторок на брифінгу для преси.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Не треба вкидів”: Зеленський заявив, що зараз вибори не на часі

“Важливо пам’ятати, що Україна перебуває в такому становищі, тому що Росія продовжує свою повномасштабну незаконну війну проти неї”, – зауважив Пател.

Він підкреслив, що майже 20% території України перебувають під окупацією, а десятки мільйонів громадян були вимушені стати біженцями та тимчасово переміщеними особами.

Представник Держдепу США зазначив, що позиція, яку озвучив Зеленський, зрештою “відповідає їхній Конституції”.

В Україні вибори президента заплановані на 2024 рік. Вони мають пройти наприкінці березня. Але воєнний стан робить їх неможливими. Водночас деякі західні політики все одно закликали Київ провести вибори.

11 жовтня Володимир Зеленський заявив, що війна Росії проти України перебуває в завершальному періоді, який є найважчим. Зеленський заявив, що зараз не час готуватися до виборів, а слід сконцентруватися на боротьбі проти окупантів.