У “Добробуті” безоплатно прооперують 9 дітей з вадами серця

Головна Сторінка » У “Добробуті” безоплатно прооперують 9 дітей з вадами серця

Кардіохірурги медичної мережі “Добробут” проведуть 9 безоплатних операцій дітям з вродженою вадою серця.

Щороку в Україні народжується близько 10 тисяч дітей з цією проблемою. Забезпечити повноцінне життя таким малюкам може операція на серці. В “Добробуті” такі хірургічні втручання проводять малоінвазивним способом, який є менш травматичним.

“Операція на серці дитини – непросте випробування для всієї родини. Мініінвазивна операція, тобто без великого розрізу грудини, допомагає пройти цей шлях швидко і з мінімальною травматичністю. Вже наступного дня дитина може ходити, а на третій-четвертий день повернутися додому. Спогадом буде лише маленький слід під правою рукою”, – розповів Олександр Бабляк, головний кардіохірург медичної мережі “Добробут”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “В Україні зараз існує дефіцит реабілітологів” – генеральний директор медичної мережі “Добробут”

Отримати таку безоплатну хірургічну допомогу можуть діти з родин, що мають середньомісячний сукупний дохід нижчий від прожиткового мінімуму для сім’ї.

Щоби подати заявку на лікування, необхідно заповнити форму на сайті Dobrobut Foundation https://dobrobut.foundation/order-for-assistance/.

Ці 9 операцій стануть можливими завдяки фінансуванню у розмірі 1 млн грн, яке благодійний фонд Dobrobut Foundation отримав від Vodafone Україна.

Вся команда “Добробуту”, яка долучена до проведення цих операцій (лікарі, молодший медичний персонал, менеджери), працює на волонтерських засадах.

Dobrobut Foundation засновано “Добробутом” для підтримки проєктів у сфері освіти майбутніх лікарів та благодійних медичних проєктів, зокрема, програми надання хірургічної допомоги дітям з вродженими вадами серця. Від початку повномасштабного вторгнення росії пріоритетом фонду стало лікування українців, що постраждали від бойових дій. Основні бенефіціари фундації: військові ЗСУ та члени їхніх сімей, внутрішньо переміщені особи, люди, які потребують паліативного лікування, діти з вродженими вадами серця.