У ДПСУ оцінили ймовірність наступу РФ на Сумщину

Головна Сторінка » У ДПСУ оцінили ймовірність наступу РФ на Сумщину

Росіяни нині не мають достатньо ні особового складу, ні техніки для просування вглиб української території на Сумщині.

Однак, варто бути готовими до будь-якого розвитку ситуації. Про це в ефірі національного телемарафону розповів речник Держприкордонслужби Андрій Демченко, передає Gazeta.ua.

Він нагадав, що лінія кордону з РФ в межах Сумської області досить протяжна – понад 560 км.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни атакували енергооб’єкти Сумщини: є прильоти

“Навіть попри те, що в росіян недостатньо потужностей, щоб зайти далеко вглиб території нашої держави, але для розтягнення Сил оборони України і сіяння паніки, вони можуть створити те саме, як по напрямку Харківської області, і по Сумській”, – сказав Демченко.

За його словами, мета ворога може полягати у тому, щоб продовжувати розтягувати українські Сили оборони “на ті напрямки, де вони створять зони, де будуть вести бойові дії більш повноцінно”.

“Вони можуть створити таке саме, як по напрямку Харківської області, і по Сумській. Ми маємо бути готовими до будь-якої ситуації”, – додав Демченко.

Диверсанти намагаються прорватися на територію України по кілька разів на тиждень. Зокрема російські ДРГ активізувалися у Сумській області. Там ворог постійно намагається застосовувати ДРГ і проводити диверсійну діяльність.

Диверсанти намагаються знайти місця розташування українських підрозділів, дізнатися, як побудована оборона, щоб у подальшому наносити туди удари з потужного озброєння.