У Джакарті під час молитви вибухнула мечеть – підозрюваний 17-річний хлопець

Home Новини звідусіль У Джакарті під час молитви вибухнула мечеть – підозрюваний 17-річний хлопець

Під час п’ятничної молитви в одній із мечетей Джакарти в Індонезії пролунав вибух.

Постраждали десятки осіб. Поліція назвала 17-річного хлопця підозрюваним у скоєнні злочину, повідомляє Reuters.

За даними місцевих правоохоронців, інцидент стався у мечеті, розташованій на території шкільного комплексу в районі Келапа Гадінг. Поліція не виключає, що це був навмисний напад.

“Ми розглядаємо вибух як потенційний акт насильства. Зараз триває розслідування, щоб з’ясувати всі обставини інциденту”, – повідомив начальник поліції Джакарти Асеп Еді Сухері.

Він зазначив, що до лікарень доставили 55 постраждалих з різними ступенями поранень. Деякі отримали незначні травми, інші зазнали серйозних ушкоджень, включно з опіками.

“Багато хто потребує медичної допомоги, частину пацієнтів уже прооперували, а кілька перебувають у важкому стані”, – додав Сухері.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Від вибуху біля мечеті загинули 14 людей

Заступник спікера палати представників Індонезії Суфмі Даско Ахмад після відвідування лікарні підтвердив, що підозрюваного 17-річного юнака прооперували.

“Підозрюваний зараз перебуває в операційній. Його стан стабільний, але потрібен ретельний медичний нагляд”, – сказав Ахмад.

Правоохоронці продовжують слідчі дії, встановлюючи мотиви вибуху та можливих спільників підлітка.

У Пакистані 30 січня стався теракт у мечеті. Загинули щонайменше 28 людей, ще 150 осіб отримали поранення. Більшість із жертв були поліцейськими, які зібралися на полуденну молитву у північно-західному місті Пешавар.