У Генштабі Естонії заявили про “патову ситуацію” на фронті в Україні

Головна Сторінка » У Генштабі Естонії заявили про “патову ситуацію” на фронті в Україні

На лінії фронту в Україні нібито склалася “патова ситуація”.

В найближчому майбутньому жодна зі сторін не зможе досягти вирішального успіху, оскільки сили обох сторін приблизно рівні. Про це повідомив полковник Тармо Кундла на брифінгу в Міноборони Естонії, передає ERR.

За його словами, можна сказати, що триває війна на виснаження.

“На лінії фронту фактично склалася патова ситуація, і, як і раніше, можна дати оцінку, що в найближчому майбутньому жодна зі сторін не зможе досягти вирішального успіху, оскільки сили обох сторін приблизно рівні”, – сказав Кундла.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни формують “штурмові загони” з відмовників для подальшого штурму Авдіївки

Військовий зазначив, що важко сказати, хто нині володіє ініціативою на фронті.

“І те, хто тепер захопить ініціативу, дуже багато в чому залежатиме від того, наскільки успішним буде наступ Росії на Авдіївку і як розвиватиметься український наступ на півдні”, – резюмував офіцер.

Сили оборони України відбили атаки російських окупаційних військ на чотирьох напрямках і продовжують наступальну операцію на Мелітопольському напрямку і наступальні (штурмові) дії на Бахмутському.

На Авдіївському напрямку росіяни провалили штурмові дії в районах Степового, Авдіївки і Первомайського Донецької області. Тут українські воїни відбили 13 атак ворога, повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

Українська армія завдає росіянам втрат у живій силі й техніці, виснажує ворога вздовж всієї лінії фронту.