fbpx

У горах загубився 12-річний хлопчик

Головна Сторінка » У горах загубився 12-річний хлопчик

У горах Івано-Франківської області загубився 12-річний хлопчик.

Він приїхав на відпочинок із Маріуполя, повідомляє пресслужба ДСНС.

“5 листопада о 15:30 до оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС в Івано-Франківській області надійшло повідомлення про те, що під час спускання з гори Хом’як, поблизу села Татарів Ворохтянської територіальної громади відстав від батьків 12-річний хлопчик. Він із родиною приїхав на відпочинок у село Микуличин із Маріуполя”, – ідеться в повідомленні.

Сім’я сходила на гору Хом’як за червоним маршрутом із боку КПП урочища Женець. Хлопчик побіг уперед і відбився від батьків.

“О 16:05 для пошуково-рятувальних робіт залучили рятувальників пошуково-рятувальних відділень смт Ворохта та Яремче. О 16:30 рятувальники зустрілися з батьками хлопчика”, – додали рятувальники.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зник у домашніх капцях: 14-річний пішов винести сміття й не повернувся

О 16:55 хлопчик набрав номер екстреного виклику. Сказав, що ліворуч від нього протікає потік і скинув координати. Туди вийшла пошуково-рятувальна група.

Хлопчик із Коломиї 14 серпня о 15.30 загубився під час сходження на Говерлу. Повідомлення до поліції про зникнення дитини надійшло о 22:50 від родичів. Уночі пошуки не припиняли, а всі служби впродовж доби докладали максимум зусиль, щоб знайти житину. О 19:27 група волонтерів на маршруті в бік гори Кукул знайшла хлопчика в задовільному стані.