У ГУР оцінили ймовірність повторного наступу РФ на Київ

Головна Сторінка » У ГУР оцінили ймовірність повторного наступу РФ на Київ

Припущення про повторний наступ росіян на столицю України є безпідставними.

Зараз безпосередньої загрози для Києва немає, хоча чутки про те, що РФ нібито планує новий наступ, посилюються. Про це в інтерв’ю BBC заявив очільник Головного управління розвідки України Кирило Буданов.

“Станом на зараз загрози для Києва абсолютно ніякої нема”, – сказав він.

Директор ЦРУ Вільям Бернс розповідав, що приїжджав напередодні російського вторгнення в Київ і передавав інформацію про плани росіян, зокрема щодо висадки в Гостомелі російського десанту, нагадала інтерв’юерка. Бернс розповів, що президент Володимир Зеленський вважав цю інформацію бездоказовою і не вірив, що диктатор Володимир Путін аж настільки божевільний.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Буданов висловився про ситуацію на фронті

“Я дуже поважаю пана Бернса. Особисто його знаю. В принципі, пишаюсь цим знайомством моїм. І я думаю, що це не було б коректно публічно коментувати його вислови. Думаю, він не погодився б зробити те саме, якщо б ви його запитали про мене. Він свою позицію висловив. Ви можете її сприймати чи не сприймати. Це ваша особиста справа”, – зазначив Буданов.

Водночас очільник ГУР підтвердив, що українська розвідка також мала цю інформацію. Напередодні вторгнення РФ там заявляли, що ситуація загрозлива.

“ГУР тоді показало ймовірний розвиток подій”, – додав він.

Інші деталі подробиці Буданов відмовився коментувати.

Сили оборони зможуть призупинити російський наступ за умови швидкого надходження допомоги зі Сполучених Штатів Америки. Про це у свіжому звіті повідомляють аналітики Інституту вивчення війни (ISW).