У ГУР повідомили, скільки літаків залишилося у Росії

Головна Сторінка » У ГУР повідомили, скільки літаків залишилося у Росії

Станом на березень 2024 року повітряно-космічні сили Російської Федерації мають близько ста багатофункціональних винищувачів Су-35, понад сто винищувачів-бомбардувальників Су-34 та сім літаків далекого радіолокаційного виявлення і наведення А-50У.

Три літаки А-50 перебувають на ремонті й модернізації, Про це повідомили в Головному управлінні Міністерства оборони України у відповідь на запит АрміяInform.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія ховає свої літаки від ударів ЗСУ – британська розвідка

В ГУР зауважили, що три літаки А-50 перебувають на ремонті й модернізації, а саме два на ВАТ “Таганрозький авіаційний науково-технічний комплекс ім. Г. М. Берієва”, один борт на аеродромі в Ульяновську, авіабудівному заводі “Авіастар”.

Після знищення двох російських літаків радіолокаційного стеження А-50 війська РФ намагаються знайти спосіб компенсувати їхню відсутність.

Для цього окупаційні війська активно використовують розвідувальні безпілотники. Про це повідомила речниця Оперативного командування “Південь” Наталія Гуменюк.

З початку року українські сили збили уже два російські літаки далекого радіолокаційного виявлення А-50 – перший 14 січня над акваторією Азовського моря і другий 23 лютого в цьому ж районі.