fbpx

У ГУР заявили про початок звільнення Росії

Головна Сторінка » У ГУР заявили про початок звільнення Росії

Події у селі Сушани Брянської області Росії не є початком громадянської війни.

Ймовірно, подібне буде відбуватися у РФ і надалі. Про це сказав представник ГУР Андрій Юсов в ефірі телемарафону, передає Gazeta.ua.

Але для росіян це може бути початок звільнення власної країни, спокутування злочинів держави і режиму.

“Чи буде це громадянською війною не знаю. Зрештою, у нас немає такого завдання. У нас є завдання звільнити нашу територію. Так чи інакше, це має спричинити трансформацію і демократизацію Росії, знищення режиму Путіна і притягнення злочинців до відповідальності”, сказав Юсов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Данілов заявив про появу антифашистів-ополченців у Росії

Російські пропагандисти не змогли узгодити єдину версію. Казали про розстріляні авто із сім’ями, про заручників, дітей та інше.

Юсов вказав, що Росія це “нестабільне утворення”. Всередині там є величезна кількість складних невирішених питань, суперечностей і конфліктів. Тому повстання й повалення режиму є закономірним розвитком ситуації після повномасштабного вторгнення.

“Враховуючи те, що вся РФ в історичному контексті це абсолютно штучне утворення, яке підкорило багато територій та поневолило багато народів. Там де тонко там і порветься”, сказав Юсов про регіони, де можуть бути заворушення.

Радник голови Офіса президента Михайло Подоляк назвав події у Брянській області Росії “класичною провокацією” росіян.

Про провокацію противника заявили і в Генштабі Збройних сил України.

1 березня російські пропагандистські ЗМІ та Telegram-канали поширили інформацію, що на територію Брянської області нібито зайшла українська ДРГ.

Тим часом в мережі з’явилися перші відео, попередньо, з Брянської області. На них озброєні чоловіки називають себе бійцями “Російського добровольчого корпусу”. Кажуть, що “прийшли не як ДРГ, а як визвольна армія”. Закликають росіян “боротися з путінським режимом”.

Generated by Feedzy