fbpx

У клініці переплутали дітей

Головна Сторінка » У клініці переплутали дітей

Подружжя 41-річного Александра і 43-річної Дафни Кардінале з американського Лос-Анджелеса подали до суду на клініку, де лікували безпліддя. Там переплутали ембріони. Жінка виносила й народила чужу дитину.

У пари народилася ­дівчинка після процедури штучного запліднення два роки тому. Батько й мати звернули увагу, що дитина на них не схожа. Замовили тест ДНК. Так з’ясували, що це не їхня донька. Зв’язалися з клінікою. Там підтвердили, що сталася помилка. Пара познайомилася з подружжям, у якого народилася їхня дівчинка. Батьки домовилися помінятися дітьми. Малюкам тоді було по 4 місяці.

 Одразу помітили, що донька інакша, розповідає Дафна. Мала чорні очі, волоссячко. Ми з чоловіком обоє світлі. Наші батьки також. Подруга обережно перепитала, чи не могла статися помилки. Це підсилило підозри. Я не заспокоювалася. Чоловік засумнівався з першого погляду. Але я виносила й народила її, тому намагалася переконати себе, що вигадуємо. Шукала в інтернеті, чи може бути в дитини темне волосся через штучне запліднення. Як отримали результати тесту, здалося, здурію від горя.

Дівчинку Кардінале інша пара назвала Зої. Біологічні ­батьки вирішили не змінювати імен. Проводять разом відпустки й дитячі свята.

Клініці загрожує штраф $2 млн. Там хочуть домовитися мирно. Пропонують парам безкоштовно народити ще одну дитину.