У КМДА сказали, чи можна дарувати спецперепустки та як виявляють підробки

Головна Сторінка » У КМДА сказали, чи можна дарувати спецперепустки та як виявляють підробки

В столичній адміністрації на тлі скандалу зі спеціальною перепусткою співака Віктора Павліка роз’яснили, чи можна дарувати такі документи і чи можливо їх підробити.

Так, спецперепустки не можна дарувати в жодному разі. Про це у коментарі ТСН розповів перший заступник голови КМДА Микола Поворознюк.

“Ну звичайно, що ні. Це ж не подарунок. Які можуть бути подарунки під час війни? Схожий випадок трапився у Львові, коли начальник поліції подарував перепуску, що дозволяє проїзд на площу Ринок, своїй подрузі. Тут така ж сама ситуація. Життя людей, на жаль, нічому не вчить” сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скандал довкола Віктора Павліка позначився на його кар’єрі

Щодо фактів підробок такого документа та ступеню його захищеності Микола Поворозник заявив про наявність номеру та голографічних знаків на перепустках.

“На кожній перепустці є свій номер та голографічні знаки. Підробити їх достатньо складно, але можна відслідкувати, як саме вона потрапила до тієї чи іншої особи. Трапляються випадки, коли роблять ксерокопії перепустки і намагаються з її допомогою проїхати під час комендантської години”, розповів він.

Поворознюк запевнив, правоохоронці вилучають такі документи, а по факту порушення, заводять кримінальне провадження.

“Такі випадки, на жаль, непоодинокі у місті”, додав заступник голови КМДА.

16 травня Віктор Павлік потрапив у скандал через свою дружину-блогерку Катерину Репяхову, яка похвалилася в соцмережі “романтичним подарунком” від чоловіка.

Жінка зняла на відео, як вона разом зі співаком їде у Києві Південним мостом. Пересування ним з червня минулого року можливе для приватних автомобілів тільки зі спеціальною перепусткою.

17 травня столична поліція повідомила, що перепустку у співака забрала.

Як пояснив пізніше Павлік, спецперепустка належить особисто йому, а не дружині. За його словами, коли вона казала про “романтичний подарунок”, то мала на увазі те, що чоловік узяв її з собою покататися Південним мостом.