“У Конгресі є двопартійна підтримка України” – посол США при ОБСЄ

Головна Сторінка » “У Конгресі є двопартійна підтримка України” – посол США при ОБСЄ

У Конгресі досі існує двопартійна підтримка України. Про це в інтерв’ю Gazeta.ua розповів посол США при ОБСЄ Майкл Карпентер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Московський мехінізм” та об’єднання республіканців з демократами: Карпентер про те, чого чекати Україні

“Я часто спілкуюсь з членами Конгресу, Палати представників, які наглядають за нашою роботою в ОБСЄ. Це представники обох партій. Деякі з них мандрували зі мною цього року. З їхніх слів чув про дуже сильну двопартійну підтримку України. Говорив із ними про те, як допомогу вам сприймають різні фракції. Вони всі відзначали важливу та дивовижну роль коаліції західних країн для допомоги Україні, й те, що її очолюють США”, – сказав посол Карпентер.

Коли Україна врешті отримає західні винищувачі F-16, то не слід очікувати, що вони будуть такими корисними, як вважалося з самого початку. Таке вже було перед початком контрнаступу, коли партнери затримали постачання ЗСУ далекобійних ракет та танків, що дало росіянам можливість перегрупуватися та зміцнитися після проривів Сил оборони у Харківській та Херсонській областях. Про це у колонці для The Economist написав Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.