Уряду Росії доручено підготувати спеціальну програму відновлення складів, які постраждали від атак БПЛА. Відбудову об’єктів в РФ хочуть провести на якісно новому технологічному рівні.
Про це повідомляє російський Interfax з посиланням на слова президента Володимира Путіна.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗСУ підтвердили ураження РКЦ “Прогрес” у Самарі
Диктатор доручив уряду підготувати програму відновлення складів, постраждалих внаслідок атак на логістичні центри. Путін підкреслив, що логістичні та складські потужності потребують відновлення, у тому числі за участю держави. Роботи мають проводитися на якісно новому технологічному рівні.
Також очільник Кремля зазначив, що “незважаючи на нещодавні терористичні атаки” торгова інфраструктура РФ “діє ефективно та стійко”.
“Робота в напруженому режимі, безумовно, проводиться, але всі, хто працює в цій сфері, справляються цілком із тими завданнями, які ставить перед нами час”, – цитує президента РФ Interfax.
Атаки на Wildberries – що відомо про наслідки
Із середини липня безпілотники регулярно атакують логістичні центри російського маркетплейсу Wildberries. Внаслідок цих атак постраждали понад 400 тисяч продавців. Оцінки збитків суттєво різняться залежно від методики підрахунку. Зокрема, російський Forbes оцінював збитки продавців раніше приблизно у 280 млрд рублів.
У Броварах розподільчий центр Rozetka, який був зруйнований російським ударом, коштував $70 млн.
Ще на мільярди гривень компанія втратила товарів. Про це 11 серпня повідомила співзасновниця Rozetka Ірина Чечоткіна, повідомляє “Інтерфакс-Україна”.
Страхові компанії, з її слів, не готові покривати ризики такого масштабу. Чечоткіна попросила державу дозволити постраждалим компаніям відтермінувати сплату податків.
Внаслідок ударів російських безпілотників у ніч проти 19 серпня в Запоріжжі загинула людина.
Ще шестеро осіб отримали поранення, заявив начальник Запорізької ОВА Іван Федоров, передає Gazeta.ua.
“Одна людина загинула, ще шість – поранені внаслідок ворожої атаки на Запоріжжя”, – написав він.