fbpx

У Криму по радіо транслювали Буданова: що він сказав

Головна Сторінка » У Криму по радіо транслювали Буданова: що він сказав

Головне управління розвідки Міністерства оборони України зламало кілька російських радіостанцій, які ведуть мовлення у тимчасово окупованому Криму.

Діставши доступ до ефіру кремлівських пропагандистів, українські кіберфахівці змусили жителів Криму слухати начальника ГУР Кирила Буданова. Відповідне відео місцевих мешканців було оприлюднено у четвер, 23 лютого, у соцмережах, пише NV.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія “незабаром” сама виведе свої війська з України Буданов

“Громадяни України, до вас звертається Кирило Буданов. Україна повертає усі захоплені території. Донбас, Автономна республіка Крим та весь Південь України назавжди повернуться додому. Ми знайдемо кожного зрадника, який зрадив Україну, де б вони не переховувалися. Усіх їх буде ліквідовано”, заявив керівник ГУР.

Всіх патріотів Буданов закликав діяти.

“Всім патріотам: Час діяти настав. Чекайте, ми йдемо. Слава Україні” заявив він у своєму зверненні, підготовленому до російського “дня захисника вітчизни”.

Вирішальні бої в Україні триватимуть із середини до кінця весни.

Саме тоді буде переломний момент війни, розповів в інтерв’ю Forbes керівник Головного управління розвідки міноборони України Кирило Буданов.

Він також провів футбольну аналогію, говорячи про терміни закінчення війни. За словами Буданова, зараз “рахунок 1:1, а хвилина матчу 70-а”.

Керівник ГУР наголосив, що це його суб’єктивне бачення, й назвав три причини, чому українці зуміли вистояти.

Generated by Feedzy