fbpx

У Києві брак електроенергії. Як містянам даватимуть світло

Головна Сторінка » У Києві брак електроенергії. Як містянам даватимуть світло

У Києві тривають екстрені відключення світла. Це необхідний крок, щоб збалансувати енергосистему та уникнути аварій на обладнанні.

За розпорядженням Укренерго, у столиці потрібно електроспоживання на 60%. Про це повідомляє пресслужба компанії “ДТЕК Київські електромережі”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли повернуться планові відключення світла: прогноз енергетиків

На цей час забезпечення світлом критичної інфраструктури, тобто лікарень, насосних та теплових пунктів потребує 58% електроенергії, яка лишається. Для живлення побутових споживачів є тільки 42% енергії.

“Робимо все можливе, щоб подавати світло кожному клієнту по 2-3 години двічі на добу. Щойно вдасться збалансувати ситуацію ‒ повернемося до відключення за графіками. Просимо максимально обмежити споживання електроенергії, щоб допомогти енергетикам збалансувати енергосистему”, ‒ йдеться у повідомленні.

Киянам необхідно готуватися до можливих відключень електроенергії до весни. За низьких температур збільшується навантаження на енергосистему. Про це сказав мер Києва Віталій Кличко.

Кількість вимкнень електроенергії може збільшитися. Це може статися, якщо ввечері зросте споживання, сказав президент Володимир Зеленський у відеозверненні.

Generated by Feedzy