У Києві буде працювати радник США з інфраструктурних проєктів

Головна Сторінка » У Києві буде працювати радник США з інфраструктурних проєктів

В Україні з’явиться радник США з інфраструктурних проєктів у рамках відбудови.

Радником стане Роберт Мерінер. Міністр транспорту США Піт Буттіджедж повідомив про це під час візиту до Києва, передає “Європейська правда”.

Буттіджедж зустрівся з президентом Володимиром Зеленським. Міністр сказав, що його візит пов’язаний із призначенням радника США з інфраструктурних питань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Байден призначив спецпредставника в Україні. Буде контролювати реформи

“Цей радник буде базуватися у Києві, щоб надавати технічну підтримку у реалізації проєктів у рамках зусиль для відбудови країни. Це один з безлічі способів, як США продовжують підтримувати український народ у довгостроковій перспективі та забезпечувати сполученість України зі світом”, розповів Буттіджедж.

У комюніке Міністерства транспорту США написали, що радником стане Мерінер. Він виконував інженерні проєкти для Повітряних сил і Військово-морського флоту США. Був радником з транспортних питань при посольстві США в Афганістані. Десятки років працював у різних проєктах у сфері транспорту.

У лютому Джозеф Байден приїжджав в Україну, зустрівся із прнезидентом Володимиром Зеленським. Перед цим у грудні президент України виступив у Конгресі США.

Україна отримала від міжнародних партнерів торік 1 трлн грн. США надали 410 млрд грн.