fbpx

У Києві висадився дипломатичний “десант” з Ізраїлю: перші кадри

Головна Сторінка » У Києві висадився дипломатичний “десант” з Ізраїлю: перші кадри

У понеділок, 20 лютого, в Україну прибула парламентська делегація Ізраїлю.

Депутати Кнесету вже перебувають у Києві. Про це повідомив посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук в телемарафоні “Єдині новини”, передає Gazeta.ua.

Очолив делегацію голова комітету оборони й міжнародної політики Ізраїлю Юлій Едельштейн.

“Це свідчить про те, що вони (влада Ізраїлю. Gazeta.ua) почули своїх американських колег, які незадоволені рівнем співпраці Ізраїля з Україною. Ну і слід пам’ятати, що ізраїльське суспільство досить активно підтримує Україну і зволікати більше, мабуть, не можна”, заявив Корнійчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ізраїль надасть Україні каски та бронежилети

Ізраїльський посол в Україні Михайло Бродський опублікував фото з членами Кнесету на вокзалі столиці.

До Києва 20 лютого також прибуде прем’єр-міністерка Італії Джорджія Мелоні, пише Reuters. Агентство вказує, що вона має зустрітися з президентом Володимиром Зеленським.

Мелоні казала, що планує відвідати Київ до річниці вторгнення Росії в Україну 24 лютого.

Попри суперечки з цього питання в її керівній правій коаліції та розділену громадську думку, Мелоні підтримує Україну, наголошує ЗМІ.

16 лютого міністр закордонних справ Ізраїлю Елі Коен приїхав з офіційним неанонсованим візитом до Києва. Коен перший високопоставлений ізраїльський чиновник, який відвідав Україну від початку великої війни.

Коен зустрівся з Володимиром Зеленським. Ізраїльський міністр пообіцяв надати систему попередження про повітряну загрозу. Ізраїль підтримає українську формулу миру.

Generated by Feedzy