У липні Путін підписав найбільшу кількість секретних указів за весь час правління

Головна Сторінка » У липні Путін підписав найбільшу кількість секретних указів за весь час правління

За липень російський диктатор Володимир Путін підписав рекордну кількість секретних указів.

62% документів РФ не було опубліковано, повідомляє російське видання “Медіазона”.

“Усі укази Путіна пронумеровані по порядку від початку року. Якщо якийсь номер в опублікованих документах не зустрічається, він був присвоєний секретному указу. Такої високої частки секретних указів не було за весь час президентства Путіна. Лише одного разу в історії сучасної Росії частка секретних указів була трохи вищою. У січні 1999 року їх було 64 відсотки”, йдеться у повідомленні.

За підсумками перших семи місяців 2023 рік займає перше місце за часткою непублічних розпоряджень, яких виявилося 48% від загальної кількості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін прагне залучити до війни якомога більше добровольців

Одразу 12 секретних указів було підписано у період між 27 та 31 липня. Це максимальна кількість пропущених номерів указів поспіль з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

“Путін до підписання низки секретних документів присвоїв російське громадянство американському хокеїсту Бреннану Менеллу, а одразу після цього підписав об’ємний список державних нагород”, пише видання.

Секретні укази найчастіше пов’язані з нагородженням учасників війни проти України, зокрема посмертно. На початку повномасштабної війни РФ у березні 2022 року частка секретних указів сягала 54%. Тепер вона піднялася ще вище на тлі контрнаступу ЗСУ.

Загальні бойові втрати Росії на ранок 4 серпня становлять уже понад 248 490 окупантів. За минулу добу лави “200-х” поповнили ще понад 640 російських загарбників, повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.