fbpx

У Литві прокоментували заяви Путіна про ядерну зброю

Головна Сторінка » У Литві прокоментували заяви Путіна про ядерну зброю

Російський президент Володимир Путін прагне залякати країни, що підтримують Україну.

Тому він оголосив про розміщення ядерної зброї в Білорусі, написав міністр оборони Литви Арвідас Анушаускас у Facebook.

“Росія робить нові кроки в спробі викликати невдоволення деяких політиків на Заході підтримкою України або залякати країни, які підтримують Україну. Це включає заяву Путіна про розміщення ядерної зброї в Білорусі до липня цього року”, заявив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Росія втратила останній шанс” чому Путін заговорив про ядерну зброю у Білорусі

Міністр додав, що особливої реакції на російську заяву про ядерну зброю бути не повинно.

“Не варто відволікатися на крики “що тепер?”. Захист країн НАТО від загрози ядерної зброї гарантовано, незалежно від того, чи розміщена ця зброя на захід від наших кордонів (Калінінград), на схід (Білорусь) або на північ (Ленінград)”, сказав Анушаускас.

Він додав, що США теж стримано поставилися до кроку Путіна. Сказали, що не збираються змінювати жоден зі своїх планів ядерного стримування.

Російський диктатор Володимир Путін заявив про сховище для тактичної ядерної зброї на території Білорусі. Сказав, що 1 липня “закінчиться будівництво” сховища. Міністерство оборони Сполучених Штатів Америки не бачить жодних ознак, які б вказували на те, що Росія готується застосувати ядерну зброю. Так у Пентагоні оцінили заяви президента РФ Володимира Путіна про те, що Москва і Мінськ домовилися розмістити тактичну ядерну зброю на території Білорусі.

Російський диктатор фактично взяв Білорусь у ядерні заручники. Це вплине на ставлення білорусів до Росії та Путіна, зазначив cекретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов.

Generated by Feedzy