fbpx

У Міноборони пояснили, навіщо росіяни брешуть про “ліквідацію” українських командувачів

Головна Сторінка » У Міноборони пояснили, навіщо росіяни брешуть про “ліквідацію” українських командувачів

Росіяни почали активно поширювати фейки про нібито загибель українських командувачів.

Так, лише за два останніх тижні загарбники встигли поінформувати про “вбивство” трьох вищих командирів ЗСУ, розповіла заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

Йдеться про командувача Сил територіальної оборони Ігоря Танцюру, командувача Сухопутних військ Олександра Сирського та Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупанти вже двічі намагалися вбити командувача ТрО

За словами Маляр, з одного боку, це просто перевірити і спростувати, що, власне, що і було зроблено. Але потрібно розуміти, що росіяни схильні до фальшстартів. Часто їхні пропагандисти видають зараня заготовлену інформацію, не отримавши підтвердження від безпосередніх виконавців.

“Зрозуміло, що під час війни для них важливо знищити наше військово-політичне керівництво. Про те, що були неодноразово замахи на президента, вже багато говорили. Треба розуміти, що загроза життю є і для нашого військового керівництва. Це правда, що росіяни відпрацьовують пересування. Якщо хтось думає, що наші генерали десь сидять у безпечних місцях, це не так. Вони під загрозою завжди”, ‒ наголосила Маляр.

Тому, за її словами, питання персональної безпеки військово-політичного керівництва країни нині має стратегічне значення.

Країна-агресорка Росія запустила три фейки про нібито ліквідацію командувачів Сил оборони України. Таким чином окупанти намагаються знизити бойовий дух українців і підвищити бойовий дух власних військ. Про це повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

Вона наголосила, що російське інформаційне поле активно поширює “вкиди”.

Generated by Feedzy