У МОК відреагували на запрошення Зеленського відвідати Бахмут

Головна Сторінка » У МОК відреагували на запрошення Зеленського відвідати Бахмут

У Міжнародному олімпійському комітеті відреагували на пропозицію президента України Володимира Зеленського відвідати Бахмут.

Зеленський запросив президента МОК Томаса Баха, який озвучив можливість допуску російських спортсменів до міжнародних змагань, особисто відвідати зруйноване російськими окупантами місто, “щоб на власні очі побачити, що нейтральності не існує”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Запрошую пана Баха в Бахмут” ‒ Зеленський сказав про лицемірство президента МОК

У МОК відреагували на запрошення, утім, зробили це у притаманному їм формальному стилі.

“Президент МОК відвідав Україну влітку 2022 року на запрошення НОК. Під час цього візиту він зустрівся зі спортсменами, які постраждали від війни, був свідком зруйнованої спортивної інфраструктури, а також зустрівся з президентом Зеленським для широкого обговорення. Після цього візиту вони також обмінялися телефоном. Наразі планів щодо нового візиту в Україну немає”, йдеться в офіційному повідомленні МОК.

Президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах хоче “вивчити можливість” повернення атлетів з Росії та Білорусі у міжнародний спорт навіть попри те, що це може бути причиною бойкоту змагань з боку України.

За його словами, росіяни та білоруси могли б виступити під нейтральним прапором на Олімпіаді-2024.

Водночас у відповідь на запитання про заяву президента НОК України Вадима Гутцайта і ймовірний бойкот змагань Україною, президент МОК відповів, що бойкот не відповідає їхній місії.