У Москві масово звільняють генералів-корупціонерів – британська розвідка

Головна Сторінка » У Москві масово звільняють генералів-корупціонерів – британська розвідка

7 жовтня 2024 року російські ЗМІ повідомили, що прокуратура висунула додаткові обвинувачення проти колишнього заступника міністра оборони Тимура Іванова, який вже був звинувачений у квітні 2024 року.

Перше з цих обвинувачень стосується нібито привласнення близько $2 млн під час закупівлі двох суден для поромної лінії через Керченську протоку, які в подальшому були пошкоджені під час війни, повідомляє міністерство оборони Великої Британії в X.

Друге обвинувачення пов’язане з нібито привласненням $200 млн з банку “Інтеркоммерц” під час сприяння або керівництва закупівлею іноземної валюти, йдеться в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін призначає родичів на високі посади в Міноборони – розвідка

Зазначається, що обвинувачення продовжують накопичуватися проти колишніх високопосадовців російського оборонного відомства в рамках того, що стає серйозним наступом на випадки привласнення коштів з боку старших чиновників нижче рівня виконавчої влади.

Російські ЗМІ також повідомляють, що вісім чиновників з генеральськими званнями були звільнені з таких органів, як слідчий комітет, міністерство з надзвичайних ситуацій та Федеральна служба виконання покарань.

Крім того, незалежні російські медіа припускають, що це пов’язано з можливими корупційними обвинуваченнями. Якщо це правда, це може бути потенційним показником того, що заходи щодо боротьби з корупцією поширюються з раніше вузького фокусу на оборонний сектор.

Російська влада заарештувала начальника бронетанкової служби Центрального військового округу РФ Дениса Путілова.

Його підозрюють в отриманні хабаря в розмірі 10 млн руб. в обмін на видачу контрактів на ремонт і обслуговування військової техніки підприємцю Чудінову.

Зв’язки Путілова з Шойгу поки не зрозумілі. Аналітики вважають, що арешт свідчить про прагнення Бєлоусова розправитися з корумпованими і неефективними чиновниками, які відповідають за утримання російських військових активів. Зокрема, дефіцитної бронетехніки.