У МЗС Китаю сказали, чи змінилася позиція Пекіна щодо війни в Україні після зустрічі Байдена та Сі

Головна Сторінка » У МЗС Китаю сказали, чи змінилася позиція Пекіна щодо війни в Україні після зустрічі Байдена та Сі

Зустріч президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена та лідера КНР Сі Цзіньпіна не змінила позицію Китаю щодо війни в Україні.

Китай й надалі залишається “відданим просуванню переговорів заради миру та деескалації”. Про це повідомила речниця МЗС КНР Мао Нін, яку цитує посольство Китаю в США.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Після переговорів з Байденом Сі Цзіньпін зробив заяву про війну

Під час пресконференції вона підтвердила інформацію про те, що Байден та Сі порушували питання війни на території України й війни між Ізраїлем та ХАМАСом.

“Позиція Китаю з обох питань чітка і послідовна. Ми стоїмо на боці рівності та справедливості і залишаємося відданими просуванню переговорів заради миру та деескалації”, – заявила спікер МЗС.

15 листопада лідер Китаю Сі Цзіньпін вперше за шість років прибув до США. Він зустрівся з президентом США Джо Байденом на полях саміту Азіатсько-Тихоокеанського економічного співробітництва в Сан-Франциско.

У вступній промові Сі Цзіньпін підкреслив, що Китай і США не мають права повертатися один до одного спиною. А Земля достатньо велика, щоб дві країни могли досягти успіху.