У Нацгвардії розповіли, де воює легендарний “Азов”

Головна Сторінка » У Нацгвардії розповіли, де воює легендарний “Азов”

Легендарна бригада спецпризначення “Азов” знову виконує завдання на фронті.

Нині її воїни захищають Україну на Луганщині. Про це на брифінгу в Military Media Center повідомив тимчасовий виконувач обов’язків директора департаменту планування застосування Головного управління Національної гвардії України полковник Микола Уршалович.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Азов” знищив укріплення і живу силу росіян

За його словами, бійці бригади зараз утримують займані рубежі та завдають противнику великих втрат у живій силі та техніці.

“Легендарна бригада спеціального призначення “Азов” відновилась і розпочала виконання бойових завдань у районі Серебрянського лісництва”, ‒ сказав Уршалович.

Він також розповів, що, зокрема, 15 серпня артилеристи бригади “Азов” біля Серебрянського лісництва знищили мінометний розрахунок та інженерну машину російських загарбників.

Полк “Азов” показав підготовку бійців до наступальних дій української армії. Воїни відпрацювали ситуації на полі бою та потренувалися використовувати техніку та зброю. На навчаннях був присутній і Денис “Редіс” Прокопенко. Відео опублікувала пресслужба “Азову”.

Визволені з полону командири бригади “Азов” будуть виконувати завдання у зоні бойових дій. Заборони на це немає, повідомив командувач Національної гвардії Олександр Півненко.