fbpx

У низці російських регіонів пройдуть референдуми щодо відділення від Росії

Головна Сторінка » У низці російських регіонів пройдуть референдуми щодо відділення від Росії

Ініціативні групи вирішили провести онлайн-референдуми в п’яти регіонах Російської Федерації. Мова йде про Кенігсберг, Інгрію, Урал, Сибір та Кубань. Голосувати будуть за незалежність від Росії, пише “Главком”.

Про це вони заявили під час проведення “Форуму ПостРосії” у приміщенні Європарламенту в Брюсселі, Бельгія. Члени ініціативних груп закликають мешканців п’яти регіонів взяти участь у голосуванні.

“Ми оголошуємо початок процесу відділення від Москви і про перші референдуми вільних людей, які населяють Кенігсберг, Інгрію, Сибір, Урал і Кубань, про суверенітети наших держав… Прийшов час реальних змін. Ми звертаємось до земляків з проханням взяти участь у референдумах і сказати своє тверде “так” незалежним Кенігсбергу, Інгрії, Уралу, Сибіру та Кубані”, заявили члени ініціативних груп.

Ініціатори підкреслюють, що незалежність регіонів позитивно вплине на їхнє економічне становище. Своїми гаслами вони проголосили: “Досить годувати Москву!”, “Досить вмирати за Кремль!”, “Голосуй за незалежність своєї республіки! Обирай щасливе майбутнє для себе і своїх дітей!” тощо.

Референдум за політичне та територіальне відмежування від Російської Федерації пройде 16 лютого. Про платформу, на якій він буде проведений, ініціативні групи, повідомлять згодом.

Generated by Feedzy