У Пентагоні розкрили ціль візиту Остіна в Україну

Головна Сторінка » У Пентагоні розкрили ціль візиту Остіна в Україну

Міністр оборони Сполучених Штатів Америки Ллойд Остін під час свого візиту до України проведе в Києві переговори з українським керівництвом на високому рівні.

Сторони обговорять партнерство між країнами та військову допомогу Вашингтона Збройним силам України, повідомила 20 листопада пресслужба Пентагону.

“Обговорення будуть зосереджені на подальшому зміцненні стратегічного партнерства між США та Україною. Переговори також включатимуть забезпечення української армії необхідними бойовими можливостями, як на зимовий період, так і для захисту держави від майбутніх російських загроз”, – сказано в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Є чіткий план” – США зробили заяву про Україну

Очільник Пентагону підкреслить відданість США наданню Україні допомоги у сфері безпеки, яка необхідна для захисту від російської агресії. А також обговорить довгострокове бачення майбутнього ЗСУ.

Пізніше цього тижня Остін віртуально з Пентагону проведе 17-те засідання Контактної групи з питань оборони України. Участь у зустрічі візьмуть представники близько 50 країн.

До України з візитом прибув залізницею 20 листопада міністр оборони Сполучених Штатів Америки Ллойд Остін. Він перебуває зараз у Києві. Главу пентагону зустріла посол США в Україні Бріджит Брінк.