fbpx

У Пентагоні розповіли про перспективи нового наступу росіян

Головна Сторінка » У Пентагоні розповіли про перспективи нового наступу росіян

У Пентагоні не бачать ознак підготовки нового наступу Росії на Україну.

Але вони розпочинали наступ і раніше, сказав речник Об’єднаного комітету начальників штабів США Дейв Батлер, передає “Радіо Свобода”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Польський генерал припустив, звідки РФ може почати новий наступ на Україну

“Зараз ми не бачили спроможності російських військових на передовій. Російські війська розповсюдилися від Харкова до Херсона. І ми не бачимо появи нових наступальних угруповань. Однак разом з тим вони розпочинали наступ і раніше. Тож мені важко здогадуватися, яким зараз буде поле бою. Втім, зараз особисто я не бачу, щоб насувався великий російський наступ. Але будемо й надалі спостерігати”, сказав він.

Батлер додав, що Росія може воювати довго. Складно прогнозувати, коли у них вичерпаються ресурси. Водночас потрібно буде чимало зусиль, аби посунути лінію фронту в будь-якому напрямку, каже він.

На Донбасі російські окупанти продовжують атакувати Збройні сили України. У Бахмуті та Соледарі Донецької області не припиняють точитися важкі бої.

Водночас росіяни, можливо, готуються до оборони в Запорізькій області, свідчать свіжі карти американського Інституту вивчення війни (ISW). Триває також контрнаступ України на сході Харківської та заході Луганської областей.

Російські збройні сили дедалі частіше використовують запальні боєприпаси для проведення ударів на півдні України. Це підтверджує нещодавню оцінку ISW про те, що російські збройні сили, ймовірно, зіткнуться з нестачею звичайних артилерійських снарядів.

Generated by Feedzy