fbpx

У Польщі прагнуть створити найбільшу армію

Головна Сторінка » У Польщі прагнуть створити найбільшу армію

Армія Польщі може стати найбільшою в Європі.

Віцепрем’єр та міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак сказав про це під час лекції в Академії суспільної та медіакультури в місті Торунь, передає “Польське радіо”.

“Якщо ми доведемо до кінця наші дії, якщо безперешкодно зможемо їх реалізувати після осінніх виборів, то за короткий час польські сухопутні сили будуть найсильнішими в Європі. Так, послідовно доведемо до цього. Не тому, що хочемо на когось напасти. Ні. Тому, що хочемо ефективно відлякати агресора”, заявив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Польща відгородилася від РФ “стіною” в 107 км

Блащак наголосив, що Польща повинна зробити висновки з війни в Україні. Додав, що зараз польська армія разом із Військами територіальної оборони налічує 160 тис. солдатів. Раніше міністр казав про прагнення збільшити чисельність армії до 300 тис. солдатів.

24 серпня міністр оборони Польщі Маріуш Блащак заявив, що Польща планує побудувати огорожу заввишки 2,5 м на кордоні з Білоруссю.

Наприкінці січня 2022 року Польща розпочала будівництво огорожі на кордоні з Білоруссю. Вздовж кордону зведуть стіну завдовжки 186 км, аби стримувати мігрантські потоки. Нове загородження загальною довжиною 186 км та висотою 5,5 м.

2 жовтня повідомлялось, що Польща добудувала стіну на кордоні з Білоруссю завдовжки 187 км. Висота побудованої “стіни” 5,5 м. Огородження зроблено зі сталевих панелей висотою 4,5 м з колючим дротом нагорі.

Generated by Feedzy