У Раді погодили терміновий законопроєкт Зеленського

Головна Сторінка » У Раді погодили терміновий законопроєкт Зеленського

Комітет Верховної Ради з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій України, національних меншин і міжнаціональних відносин підтримав законопроєкт про множинне громадянство, поданий президентом Володимиром Зеленським.

Про це повідомив сайт парламенту.

Комітет на засіданні 6 лютого підтримав законопроєкт 10425

Законопроєкт визначений президентом як невідкладний.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Президент заявив про створення великої кількості робочих місць

22 січня Зеленський заявив, що внесе до парламенту законопроєкт про множинне громадянство.

Законопроєкт дасть змогу мати українське громадянство всім етнічним українцям та їхнім нащадкам із різних країн світу. Окрім громадян країни-агресора Російської Федерації, сказав президент.

Йдеться про всіх, хто в періоди різних хвиль еміграції вимушено залишив рідну землю, опинившись у Європі, США, Канаді, країнах Азії, Латинської Америки, заявив Зеленський.

“Іноземні добровольці, які стали на захист України, усі, хто воює за свободу України, як за рідну батьківщину. І Україна стане для них такою”, – сказав президент.

Множинне громадянство – це статус громадянства, за якого особа визнається громадянином двох чи більше держав за законами цих країн.

Множинне громадянство має стати елементом державної політики, спрямованої на збереження і розвиток всесвітньої української спільноти, заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.