У Раді сказали, чи допоможе ухилянтам переписування автівок на дружин

Головна Сторінка » У Раді сказали, чи допоможе ухилянтам переписування автівок на дружин

Багато українських чоловіків марно почали переписувати автомобілі на дружин, очікуючи обмежень для ухилянтів, передбачених законопроєктом про мобілізацію.

Вони переплутали володіння транспортним засобом та право керування. Про це в ефірі національного телемарафону заявив народний депутат України, член комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Федієнко, передає Gazeta.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Податок на боягузтво” – голова Верховної Ради розкритикував бронювання від мобілізації за рівнем доходів

Він прокоментував наявні в законопроєкті на цей час обмеження для ухилянтів.

“Ця норма стосується суто керування транспортним засобом. Зараз ця норма залишилась в проєкті закону і є механізм перенесення її в адміністративний кодекс”, – зазначив Федієнко.

Депутат також зазначив, що законопроєкт про мобілізацію потрапить до парламенту в кінці березня. Його можуть ухвалити в середині квітня. Кількість правок до законопроєкту скоротилася вдвічі після розгляду його в комітеті.

Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки вирішив відхилити всі пропозиції щодо застосування заходів впливу за ухилення від мобілізації, окрім однієї – обмеження керування транспортним засобом.

Про це сказав народний депутат з фракції “Слуга народу” Олександр Федієнко. За його словами, щодня розглядається близько 300 правок до законопроєкту.