У Раді відхилили правку про демобілізацію після 36 місяців без рішення Ставки

Головна Сторінка » У Раді відхилили правку про демобілізацію після 36 місяців без рішення Ставки

Профільний комітет Верховної Ради відхилив правку до законопроєкту про мобілізацію, яка б передбачала демобілізацію військових після 36 місяців служби без спеціального рішення Ставки верховного головнокомандувача.

Поки що, Комітет підтримав правку про демобілізацію після 36 місяців але за рішенням президента. Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко, який подавав цю правку до законопроєкту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Раді відхилили правку про мобілізацію з 18 років

Також Гончаренко заявив, що ідею демобілізації в комітеті “хоронять”. Там, за його словами, також розглядають варіант надавати звільнення зі служби після 36 місяців, але якщо 18 із них військові провели на передовій.

Правки щодо бронювання військовозобов’язаних, які отримують певну зарплатню та сплачують податки, були відхилені комітетом Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Обговорення правок щодо запровадження так званого бронювання за гроші відбулося 25 березня. Про це розповів нардеп від “Слуги народу”, член профільного комітету Ігор Копитін.

За словами Копитіна, були окремі пропозиції щодо бронювання осіб, які отримують певну зарплатню та сплачують податки, але вони були відхилені “навіть без обговорення”.