fbpx

У РФ дефіцит снарядів – Генштаб спрогнозував дії ворога

Головна Сторінка » У РФ дефіцит снарядів – Генштаб спрогнозував дії ворога

Російська Федерація намагається перейти у наступ, щоб зірвати плани українських військових. Водночас Росія відчуває дефіцит боєприпасів.

Не виключається, що РФ у цьому питанні зробила ставку на інші країни, заявив під час брифінгу 23 лютого заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу Збройних сил України Олексій Громов, передає Gazeta.ua.

“Окупанти хочуть провести нову хвилю наступу, щоб зірвати підготовку Сил оборони України до своїх майбутніх дій, а також зупинити постачання зброї країнами-партнерами. Крім того, РФ прагне захистити сухопутний коридор до тимчасово окупованого Криму”, сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РФ атакувала Україну ракетами, але щось пішло не так

Водночас можливості ворожої армії обмежені через дефіцит боєприпасів, зокрема до артилерійських систем.

“Тому Росія продовжує шукати ресурси. Ставка робиться як на власний ВПК, який має певні обмеження, так і на деякі іноземні країни”, додав Громов.

Росія протягом місяця виробляє 20-22 ракети “Калібр” і до 20 ракет типу Х-101. Саме тому інтенсивність обстрілів України спадає.

Ракети класу Х росіяни застосовували для ударів по Вінницькій, Львівський та Івано-Франківський областях. Їх запускають із території окупованого Криму. За словами експертів, здебільшого для атак на ці області РФ використовує ракети Х-101. Також є ризики, що вони можуть використати іншу модифікацію ‒ Х-102 із термоядерною боєголовкою.

Generated by Feedzy