У Росії назвали час зустрічі Трампа і Путіна на Алясці

Головна Сторінка » У Росії назвали час зустрічі Трампа і Путіна на Алясці

Зустріч президента США Дональда Трампа і правителя Росії Володимира Путіна запланована на 11:30 15 серпня (22:30 за київським часом).

Разом з главою Кремля в США полетять ще 5 представників РФ, заявив помічник Путіна Юрій Ушаков, повідомляють російські ЗМІ, пише Gazeta.ua.

За словами Ушакова, Трамп і Путін спочатку проведуть зустріч тет-а-тет, а потім за участю делегацій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зустріч Путіна та Трампа в Анкориджі: чим особливе місто, що кидає виклик холоду

“Зустріч Путіна і Трампа розпочнеться в Анкориджі на Алясці о 11:30 за місцевим часом. Центральною темою зустрічі Путіна і Трампа буде врегулювання української кризи (так росіяни називають розв’язану ними війну проти України – ред.)”, – заявив Ушаков.

Він додав, що підготовка зустрічі перебуває на завершальному етапі – вже узгодили її програму.

Разом з главою Кремля до США полетять міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров, міністр оборони РФ Андрій Білоусов, міністр фінансів РФ Антон Силуанов, глава Фонду прямих інвестицій Кирило Дмитрієв і Ушаков.

За словами помічника глави Кремля, за підсумками переговорів Путін і Трамп проведуть спільну пресконференцію.

Кремль використовує саміт на Алясці, щоб позиціонувати Росію як світову державу, рівну Сполученим Штатам, а Володимира Путіна – як рівного президенту Дональду Трампу. Аналітики ISW пояснили дії РФ.