У Росії палає термінал морського порту. Перед тим чули вибухи

Головна Сторінка » У Росії палає термінал морського порту. Перед тим чули вибухи

У Ленінградській області РФ у ніч на 21 січня спалахнув один з терміналів морського порту міста Усть-Луга.

Перед цим місцеві жителі чули звуки двох вибухів. Про це повідомив губернатор області Олександр Дрозденко.

“Постраждалих внаслідок пожежі на терміналі компанії “Новотек” в порту Усть-Луга немає. Проведено евакуацію персоналу. До гасіння пожежі залучено сили та засоби МНС та Леноблпожспасу”, – зазначив Дрозденко.

Про масштабну пожежу в порту пишуть також російські Telegram-канали.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Безпілотники атакували пороховий завод в РФ

За офіційними даними, горить термінал компанії “Новатек”. Постраждалих немає.

Місцеві пабліки повідомляють, що з підприємства евакуювали близько 150 людей. А жителі найближчих міст чули звуки безпілотників.

Це підтверджує й російське видання “Фонтанка”.

“Сили ППО незадовго до пожежі в Усть-Лузі засікли два БПЛА, що летять у бік Петербурга. Під час підльоту до міста вони змінили курс і пішли у бік Кінгісеппського району Ленобласті. Близько 3:20 атакували газосховище “Новатек”, – йдеться у повідомленні.

Усть-Луга знаходиться за 1054 км від кордонів України.

ПАТ “НОВАТЕК” є найбільшим незалежним виробником природного газу в Росії. Компанія займається розвідкою, видобутком, переробкою та реалізацією природного газу і рідинних вуглеводородів.

У Брянській області РФ у ніч на 20 січня сталася масштабна пожежа, там палав нафтобаза у місті Клинці. Загоряння сталося нібито після збиття українського безпілотника.

Атаку на нафтобазу в Клинцях підтвердило джерело в Головному управлінні розвідки Міноборони України. Там також заявили про удар по Тамбовському пороховому заводі.