У Росії пливуть хати і мости. Все розмиває дуже швидко – фото і відео

Головна Сторінка » У Росії пливуть хати і мости. Все розмиває дуже швидко – фото і відео

Російську Федерацію продовжує затоплювати внаслідок паводку.

У Курганській області РФ вже змило два мости, у Томську розмило насипну дамбу, рівень води продовжує зростати. Про це повідомили російські ЗМІ.

Російський Tekegram-канал “Подъём” повідомив, що дерев’яний міст, який був встановлений на річці Тобол у селі Темлякове, несло течією до міста Курган.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Світові люксові бренди зачиняють магазини у Росії

Видання “Українська правда” переопублікувало відео.

У Росії на річці Тобол знесло течією дерев’яний міст, який був встановлений у селі Темлякове, вода несла його до міста Курган. Відео з Telegram-каналу Підйом pic.twitter.com/gM4j0JGKI3

Українська правда ✌️ (@ukrpravda_news) April 15, 2024

У селі Лаптєво зірвало понтонний міст.

Росіяни заявили, що вода прибуває дуже швидко – тільки за останню добу рівень води у річці Тобол біля Кургану піднявся на 140 см, до 631 см.

У Курганській області Росії вже змило два мости. Відео з Telegram-каналу Підйом pic.twitter.com/b2LsbgPCoM

Українська правда ✌️ (@ukrpravda_news) April 15, 2024

Російське МНС заявило, що у найближчі один-два дні у річці Тобол очікується інтенсивне зростання рівня води до 80 см. Ще один міст через паводок частково обвалився в Кармаскалінському районі Башкирії.

Також повідомляється, що в Оренбурзькій області РФ будинок, що плив за течією, врізався в бетонний міст.

У Тюменській області РФ почали евакуацію з кількох сіл в Ішимському районі. За інформацією влади регіону, рівень води у річці Ішим найближчим часом перевищить “несприятливу позначку”.

У Томську через паводок частково обвалилася насипна дамба поруч із Комунальним мостом через річку Том, рівень води у річці продовжує підніматися.

У російському місті Томськ Томської області розмило насипну дамбу, рівень води продовжує зростати. Відео з Telegram-каналу Медузи pic.twitter.com/IP5bBkkqCp

Українська правда ✌️ (@ukrpravda_news) April 15, 2024

Із затоплених територій в Оренбурзі продовжують евакуацію. Затопленими залишаються 10 656 присадибних ділянок і 5 503 домоволодіння, 55 з яких – багатоквартирні будинки.

5 квітня у російському місті Орськ прорвало дамбу. Жителів районів евакуювали. Потім стався ще один прорив. Вода дісталася Оренбурга, де теж затопило кілька районів. В Оренбурзькій області РФ запровадили режим надзвичайної ситуації.