fbpx

У села спрямують 800 мобільних бригад для Covid-вакцинації

Головна Сторінка » У села спрямують 800 мобільних бригад для Covid-вакцинації

Для Covid-вакцинації сільського населення Міністерство охорони здоров’я планує організувати роботу 800 мобільних бригад.

Для забезпечення доступності щеплення для місцевого населення бригади пересуватимуться селами, ішлося 10 січня під час селекторної наради президента Володимира Зеленського.

“На нараді в понеділок акцентували на необхідності заохочення сільського населення до вакцинації”, – ідеться в повідомленні Офіса президента.

Прем’єр Денис Шмигаль зазначив, що зараз в Україні вакцинували 14,8 млн осіб, із яких 13,98 млн мають дві дози. Він нагадав, що з 9 січня з’явилася можливість щеплення бустерною дозою, яку, за його даними, вже вкололи 20 тис. осіб. Уряд також планує вакцинуватися бустерною дозою, додав Шмигаль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Тисячу Зеленського” зможуть отримати неповнолітні

В Україні друга область перейшла в помаранчеву зону карантину. Крім Херсонської, ситуація з коронавірусом погіршилася 10 січня в Сумській області.

Минулої доби в країні виявили 1969 нових випадків коронавірусу. З них дітей – 94, медпрацівників – 41. Померли 86 хворих. Одужали 3517 осіб.