У школах Львова учням заборонять смартфони

Головна Сторінка » У школах Львова учням заборонять смартфони

З початком навчального року у школах Львова заборонять використовувати мобільні телефони.

Це не лише змусить учнів зосередитися на навчанні, а й сприятиме живому спілкуванню, пише zaxid.

“Так є в багатьох школах за кордоном. Так є в багатьох приватних школах, хороших школах. І всі навчальні заклади, які це впровадили, наводять багато переваг такої ініціативи”, сказав керівник управління освіти Львівської міської ради Андрій Закалюк.

Для процесу навчання мобільні телефони потрібні вкрай рідко. Коли ж все ж таки смартфони будуть необхідними, педагоги про це повідомлять.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Виховати мільйонера: як навчити дитину правильно розпоряджатися грішми

Батькам також не варто переживати, що діти не дізнаються про повітряну тривогу у школі завжди є людина, яка за це відповідає. Батьки також можуть контактувати з директором, завучем чи класним керівником.

“Діти будуть в безпеці. Ми з вами маємо розуміти, що маємо повернути живе спілкування для наших дітей. Я думаю, велика частина батьків погодяться зі мною”, додав посадовець.

В ООН попередили про ризики, які несе використання смартфонів у школах. Там вважають, що у школах має бути місце лише для тих технологій, які допомагають навчанню.

На думку ЮНЕСКО агенції ООН з питань освіти, науки та культури мобільні ґаджети відвертають увагу учнів, загрожують конфіденційності та можуть використовуватися для кібербулінгу.

Замість смартфону, дитині можна купити смарт-годинник, щоб бути на зв’ язку.

Смарт-годинник водонепроникний популярний завдяки практичності. У нього максимально різношерста цільова аудиторія.

Дитячий смарт-годинник постійно має бути на зап’ясті дитини. Інакше батьки не зможуть стежити за її безпекою. Знімати його ризиковано ще й тому, що малюк може забути одягнути його після гри, прогулянки під дощем чи миття рук.