fbpx

У спідньому та з пікантних ракурсів: чим вражали користувачі Twitter цього “нюдсочетверга”

Головна Сторінка » У спідньому та з пікантних ракурсів: чим вражали користувачі Twitter цього “нюдсочетверга”

У Twitter щочетверга користувачі мережі публікують голі фото. Більшість із них фотографуються у спідній білизні або показують лише певну частину тіла.

Ті, хто підтримав традицію і використав хештег #нюдсочетверг, мають різну мету: від способу самовираження й прийняття власного тіла до політичних акцій.

Gazeta.ua підготувала найпікантніші знімки в стилі ню.

Користувачка з ніком @__Hey_July постала в комплекті червоної спідньої білизни. А @mariagovori позувала в темряві.

Чоловік, підписаний у мережі як @dimasuperpeach, сфотографував голого себе з цікавого ракурсу. Користувачка з нікнеймом @shoppopalo пікантно підняла футболку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Епатажну Мадонну захейтили за відверті знімки в ліжку: “Наче PornHub”

“Нюдсочетвер” – флешмоб, у якому користувачі Twitter публікують фото в стилі ню під хештегом #нюдсочетверг і збирають коментарі. Роблять це з різною метою: щоб прийняти власне тіло, привернути увагу до політичної події чи задля самовираження.

До появи “нюдсочетвергів” вже існували позначення для “оголених” днів тижня. Періодично в англомовному Twitter намагалися влаштувати національний день нюдсів. Цього дня кожен міг попросити нюдси і отримати їх в особисті повідомлення. Уперше таке провели 2012 року в мережі. Проблема була в тому, що таких днів нюдсів було приблизно 10, і проводили їх у різний час.

Уперше хештег #нюдсочетверг використав блогер Олексій наприкінці січня 2020 року. Але тоді йшлося не про публічні фото, а щоб надсилати в особисті. Навесні 2020-го флешмоб набув популярності.

Однією з причин став початок пандемії: на тлі цього агентство Khoros зафіксувало різкий стрибок популярності слів “нюдс” і “дікпік” (фотографія чоловічого статевого органа, що надсилають файлом на телефон або особистим повідомленням у соцмережах. – Gazeta.ua). У Twitter ці слова використовували частіше на 384%, ніж зазвичай.

Учасники “нюдсочетверга” не завжди повністю роздягаються. Найчастіше публікують фото в спідньому або в сарафані із приспущеною бретелькою, піднятою спідницею чи футболкою тощо.