У США десятки тисяч учасників фестивалю застрягли в пустелі

Головна Сторінка » У США десятки тисяч учасників фестивалю застрягли в пустелі

У пустелі Блек-Рок в американському штаті Невада через проливні дощі застрягли десятки тисяч учасників фестивалю Burning Man.

Це ‒ одна з найбільших світових культурних подій, на яку художники з усього світу привозять свої роботи, а потім усі інсталяції спалюють. Про це повідомляє CNN.

За добу у пустелі випала тримісячна норма опадів. Територія табору перетворилась на суцільне озеро з багнюки. Автомобілі та велосипеди застряють, через що організатори Burning Man заборонили в’їзд на територію проведення фестивалю та виїзд з неї.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На знаменитому фестивалі Burning Man показали українські скульптури

Тим часом учасників фестивалю закликали економити їжу, воду і пальне, а також ховатися в безпечному місці. За заявами влади, погодні умови покращаться тільки ввечері в понеділок, 4 вересня.

Тому деякі відвідувачі залишають табір пішки. Для цього їм доводиться йти кілька кілометрів по густій багнюці до найближчої дороги, де їх зможе забрати транспорт.

За інформацією CNN, поки неясно, скільки саме людей застрягло на фестивалі, але традиційно його в середньому відвідують близько 70 тисяч осіб.

У Чилі в серпні сталася масштабна повінь. Через негоду загинуло щонайменше двоє людей.

Десятки тисяч осіб у центрально-південному регіоні країни залишилися без даху над головою.