fbpx

У США занепокоєні відновленням авіарейсів РФ у Грузію

Головна Сторінка » У США занепокоєні відновленням авіарейсів РФ у Грузію

Державний департамент Сполучених Штатів Америки висловив занепокоєння з приводу відновлення авіасполучення між Грузією та Росією.

Там вважають, що не час посилювати співпрацю з Москвою. Про це заявив заступник речника Держдепартаменту США Ведант Пател на брифінгу 16 травня.

“Якщо між Росією і Грузією з’являться прямі рейси, це викличе все більше занепокоєння не лише у Сполучених Штатів та інших західних країн, але й у компаній, які можуть працювати у грузинських аеропортах. Вся західна спільнота дистанціювалася від Російської Федерації. І ми вважаємо, що зараз не час посилювати співпрацю з Росією”, зазначив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЄС попередили Грузію щодо поновлення авіаційного сполучення з Росією

Представник Держдепу сказав, що США чітко висловили свою стурбованість у цьому зв’язку.

“Тому ми будемо продовжувати уважно стежити за ситуацією і вживатимемо додаткових заходів у разі необхідності”, додав Пател.

За попередньою інформацією, авіасполучення між Росією і Грузією відновиться 19 травня. Перший рейс за маршрутом Москва-Тбілісі-Москва виконає авіакомпанія “Азимут”. З 20 травня польоти за маршрутом Тбілісі-Москва-Тбілісі відновить грузинська Georgian Airways.

10 травня Росія скасувала заборону на авіарейси у Грузію, що діяла з 2019 року. Таким чином відкрила потенційну можливість для відновлення авіасполучення між країнами.

Також стало відомо, що РФ з 15 травня скасовує вимогу віз для громадян Грузії, які їдуть до Росії на нетривалий час.

Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі назвала провокацією указ президента РФ Володимира Путіна.

Уряд Грузії підтримав розпорядження Путіна про скасування візового режиму для грузинів та відновлення авіасполучення між країнами.

Generated by Feedzy