fbpx

У США з’ясували, як скоро Іран зможе зробити ядерну бомбу

Головна Сторінка » У США з’ясували, як скоро Іран зможе зробити ядерну бомбу

Іран може розробити ядерну зброю вже за декілька місяців. На виготовлення достатньої кількості матеріалу, який здатний до ядерного розщеплення, країні необхідно менше двох тижнів, припустили у Пентагоні.

Водночас Сполучені Штати Америки не дадуть Тегерану розробити справжню ядерну бомбу, заявив голова Об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі, пише The Wall Street Journal.

“Іранові потрібно менш ніж два тижні на виготовлення ізотопів й ще кілька місяців на атомну зброю, але Вашингтон не дозволить цього”, сказав Міллі.

Ще в лютому розвідка США стверджувала, що Тегеран не вживає заходів для перетворення отриманого ядерного матеріалу на бомбу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Протистояння США, Росії та Китаю: американський генерал виступив із заявою

“Ми, військові США, розробили кілька варіантів для нашого національного керівництва, щоб розглянути, як діяти, якщо або коли Іран вирішить розробити справжню розгорнуту ядерну зброю”, заявив генерал.

Іран збагатив уран трохи нижче рівня, необхідного для створення ядерної зброї, до 84%.

Його концентрації не вистачає лише 6% до необхідної для створення зброї, пише Bloomberg, посилаючись на дані від двох високопоставлених дипломатів.

Спостерігачі Міжнародного агентства з атомної енергії зазначають, що це найвищий рівень збагачення урану в Ірані на сьогодні.

Generated by Feedzy