У ніч проти 25 липня невідомі дрони атакували хімзавод у Невинномиську Ставропольського краю РФ.
О 4:25 над Невинномиськом було чути понад 10 вибухів, повідомили російські Telegram-канали. Мер Невинномиська Михайло Міненков заявив, що в місті 37 влучень, але нібито без втрат і руйнувань.
Паралельно в соцмережах з’являються кадри моменту атаки по хімзаводу.
По невідомих дронах нібито спрацювала система ППО. Перед цим губернатор Ставропольського краю попереджав про дронову небезпеку.
За даними російського каналу ASTRA, безпілотники атакують ВАТ “Невинномиський Азот”.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Під Москвою пролунали вибухи – аеропорти РФ зупинили рейси
Це російське хімічне підприємство, яке є великим виробником азотних добрив і аміаку, а також входить до групи “ЄвроХім”.
Паралельно ASTRA пише, що офіційних підтверджень інформації про атаку дронів по підприємству – немає.
План “Ковер” 25 липня запровадили відразу у восьми аеропортах РФ. Причиною стала атака невідомих дронів, повідомляють російські пабліки.
Призупинені польоти в авіагаванях Владикавказа, Грозного, Магаса, Мінеральних вод, Нальчика, Ставрополя, Сочі й Тамбова. Над цими летовищами тимчасово закрито повітряний простір. Через атаку безпілотників затримано 25 рейсів.