У Варшаві поліцейські побили двох українців – правозахисник

Головна Сторінка » У Варшаві поліцейські побили двох українців – правозахисник

У Варшаві поліція побила двох українців.

Їх затримали після сварки з поляками. Українцям не дозволили скористатись юридичною допомогою та не повідомили консульство. Про це розповів правозахисник Віталій Махинько.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Польщі поліцейські катували українця після чого він помер (відео 18+)

З його слів, побиті чоловіки звернулись до нього по допомогу. Вони приїхали з Брюсселю до Варшави на декілька днів, відкрити фірму. У готелі між українцями та поляками виник словесний конфлікт.

Через деякий час в номер, де проживали українці увірвалась поліція.

“Одного, інваліда 2 групи, відпустили вранці, а другого через декілька днів. Йому висунули обвинувачення за те, що він вкусив поліцейського за ногу, коли проти нього лежачого використовували задушливий прийом. У поліцейському відділку не дозволили скористатись юридичною допомогою та не повідомили консульство”, наголосив Махинько.

Він уточнив, що після звільнення, українці пройшли медичний огляд та отримали всі необхідні документи, що підтверджують завдання тілесних ушкоджень поліцейськими. Наразі заяви про скоєний польськими поліцейськими злочин подані до прокуратури міста Варшави та управління поліції.

У Польщі група футбольних фанатів побила і пограбувала двох громадян України. Злочин трапився у місті Каменець-Зомбковіцький, що на південному заході Польщі.

У серпні польські ЗМІ повідомили, що на дорозі у Лодзинському воєводстві сталася ДТП, в якій загинули троє громадян України, серед яких 16-річний юнак.