У Верховну Раду зайшла нова “слуга народу” замість Арістова, який грівся на Мальдівах

Головна Сторінка » У Верховну Раду зайшла нова “слуга народу” замість Арістова, який грівся на Мальдівах

Центральна виборча комісія визнала Наталію Локтіонову обраною народним депутатом від партії “Слуга народу”.

Вона зайшла до парламенту після складання депутатських повноважень “слугою” Юрієм Арістовим, який під час війни був на Мальдівах. Про рішення повідомила Центральна виборча комісія.

До ЦВК надійшла постанова Верховної Ради від 27 липня, якою достроково припинено повноваження Арістова, у зв’язку з особистою заявою.

“ЦВК розглянула вказану постанову та визнала Наталію Локтіонову, наступного за черговістю кандидата, включеного до виборчого списку політичної партії “Слуга народу” під № 146″, − повідомила комісія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Слуга народу”, якого зловили у Відні під час війни, складає мандат

У 2019 Наталія Локтіонова балотувалась за списком “Слуги народу” під номером 146.

Працювала менеджером з маркетингу в Ancor Personnel Ukraine ltd, на різних посадах у відділах з маркетингу та продажу “Першої лізингової компанії”.

Закінчила Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана за спеціальністю “Міжнародна економіка та менеджмент”.

Минулого тижня ЗМІ повідомили, що народний депутат із фракції “Слуга народу” Юрій Арістов був у п’ятизірковому готелі Waldorf Astoria Maldives на Мальдівах.

Після скандальної публікації нардеп написав заяву про складання депутатських повноважень.

27 липня Верховна Рада підтримала припинення повноважень Арістова. Того ж дня колишньому нардепу повідомили про підозру у внесенні завідомо неправдивих відомостей до офіційних документів.