У Вовчанську вуличні бої, у ворога великі втрати – Сирський

Головна Сторінка » У Вовчанську вуличні бої, у ворога великі втрати – Сирський

Російську окупанти штурмують дії та перекидають резерви на Харківщині.

Про це написав головнокомандувач Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський у Facebook.

“Продовжую свою роботу в частинах Східного фронту. Після перших незначних успіхів в ході наступальних боїв на Харківщині противник повністю завʼяз у вуличних боях за Вовчанськ та поніс дуже високі втрати в особовому складі штурмових підрозділів. Наразі ворог з різних напрямків перекидає резерви, намагаючись підтримати активні штурмові дії, але безуспішно”, – вказав він.

Росіяни зазнали втрат у районі Липців. Там ворог перейшов до активної оборони, проводить мінування та обстрілює українські позиції.

На Купʼянському напрямку тривають бої у лісовому масиві на північ від міста. Складна ситуація у районі Кислівки. Ворог там намагається прорвати оборону та вийти до річки Оскіл.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія почала наступ на Харківщині раніше запланованого – ISW

У районі Іванівського та на підступах до Часового Яру тривають інтенсивні бої. Ворог намагається за будь-яку ціну зачепитися за місто. Використовує новітні Т-90М, БМП-3 та БМД-4. Техніка знищується нашими протитанковими засобами та FPV дронами ще в ході висування.

Найбільш інтенсивні та жорсткі бої тривають на Покровському та Курахівському напрямках. Ворог намагається прорвати оборону українських військ на вузькій ділянці фронту між Старомихайлівкою та Бердичами. Туди направили найбільш підготовлені підрозділи. Росіяни наступають як з використанням бронетехніки, так і в пішому порядку, нерідко – на мотоциклах та багі.

На інших напрямках також неспокійно, але кількість та інтенсивність бойових дій значно нижча.

Російські загарбники протягом останніх діб просунулись до центру Вовчанська на Харківщині.

Ворог також розширив своє вклинення на напрямку Огірцеве-Бугруватка. Але росіянам не вдалося форсувати річку Вовча. Про це повідомив військовий оглядач Костянтин Машовець. За його словами, окупанти також не мали успіху в напрямку села Липці.