У ЄС пропонують продовжити тимчасовий захист для українців до березня 2027 року

Головна Сторінка » У ЄС пропонують продовжити тимчасовий захист для українців до березня 2027 року

Європейська комісія пропонує продовжити тимчасовий захист для українців у ЄС.

Норма може діяти до 4 березня 2027 року. Про це повідомляє Суспільне.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Євросоюз планує продовжити для українців тимчасовий захист до березня 2027 року

Єврокомісія повідомляє, що причиною продовження є триваюча військова агресія Росії проти України.

“Це забезпечить правову визначеність особам, які користуються тимчасовим захистом, і державам-членам, гарантуючи, що однакові стандарти захисту продовжуватимуть застосовуватися на всій території ЄС. Це також запевнить переміщених осіб з України в тому, що звернення за міжнародним захистом не є необхідним і обов’язковим”, – йдеться у заяві Єврокомісії.

Раніше стало відомо, що Європейський Союз може продовжити тимчасовий захист для українців до березня 2027 року. Це рішення очікується під час засідання Ради ЄС з питань юстиції та внутрішніх справ, яке відбудеться 12-13 червня в Люксембурзі.

В Австрії припинили медичне страхування для безробітних українців. Рішення стосується тих, хто не є, ані працевлаштованими, ані такими, що отримують базове соцзабезпечення.